VIRTUÁLNA REALITA: Vtiahne Vás do priestoru

VIRTUÁLNA REALITA: Vtiahne Vás do priestoru
Michal DrobnýMichal Drobný 19.11.2018 Služby

Jednou z horúcich noviniek pri predaji nehnuteľností je využívanie virtuálnej reality. Nejde o virtuálne 3D modely, či klasické virtuálne prehliadky, kde na monitore klikáte, otáčate priestorom a prezeráte jednotlivé miestnosti virtuálneho modelu. THECONCEPT vás s technológiou MatterPort dokáže doslova vtiahnuť do priestoru za pomoci špeciálnej 3D prezentácie a okuliarov.

V prípade Matterportu ide o špičkovú americkú technológiu, ktorá dokonale sprostredkuje pocit z  priestoru. Je vhodná napríklad u veľmi členitých priestorov, mezonetových bytov či nehnuteľností so zariadením.

sluzby virtualna realita 01

V takom prípade dokonale ukáže možnosti priestoru a potenciálny kupujúci si môže aj kedykoľvek po skončení prehliadky pripomenúť dispozíciu priestoru a znovu prežiť všetko, čo pri obhliadke cítil. Je to ako cesta v čase, kedy záujemca znova a znova prežíva pocity a vníma energiu, ktorú vnímal pri osobnej návšteve.

Virtuálnu realitu však nie je vhodné používať vždy a za každú cenu. Prázdny priestor by pri takomto pohľade pôsobil veľmi chladne a neosobne. Okrem toho v rámci virtuálnej reality nie je možné sprostredkovať niektoré veľmi dôležité atribúty nehnuteľnosti, ako je napríklad výhľad, energia, svetlo, okolie nehnuteľnosti a pod.

sluzby virtualna realita 02

Realitná kancelária THECONCEPT ako jedna z mála na slovenskom trhu ponúka prezentáciu nehnuteľností aj za použitia špičkovej MatterPort technológie, ktorá sprostredkúva celkom nový zážitok pri kúpe a predaji nehnuteľností.
  

Zdroj foto: CNN.com

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás.

Páči sa Vám tento článok?
Povedzte o nej svojím priateľom.