O násPredstavujeme THE CONCEPT

Náš príbeh a vízia

Realitná kancelária THECONCEPT prináša na slovenský trh celkom nový prístup k obchodovaniu s nehnuteľnosťami. Zakladáme si na profesionálnych službách, moderných technológiách a inováciách. Od základov meníme spôsob, akým si kupujete Vaše nové bývanie. THECONCEPT nie je len realitná kancelária – sme tím ľudí, ktorým skutočne záleží na tom, aby ste si našli svoje dokonalé vysnívané bývanie.

Príbeh našej spoločnosti začal v roku 2008, kedy vznikla ako M & D real pod taktovkou Michala Drobného a jeho spoločníkov. Už od úplného začiatku si Michal uvedomoval, že je dôležité ponúknuť klientom kvalitné služby, inovácie a pozdvihnúť povedomie o realitnom trhu na Slovensku, a tým sa odlíšiť od konkurencie. Snaha robiť veci lepšie ako ktokoľvek iný, zlepšovať sa a posúvať hranice sa preniesla do základných hodnôt spoločnosti, ktorá sa zrodila zo základov M & D real pod celkom novou značkou THECONCEPT.

Takýto prístup nie je na slovenskom trhu bežným štandardom. Zameriavame sa na výber nehnuteľností, inovatívnu prezentáciu a predaj pomocou moderných technológii a širokého spektra marketingových kanálov.

“Sme THE CONCEPT - od základov meníme Váš pohľad na reality”

Stojíme vždy na vašej strane

 • Sme členom NARKS

  Sme členom NARKS

  NARKS, Národná Asociácia Realitných Kancelárii Slovenska, spája profesionálov v realitách, ktorí spĺňajú prísne kvalitatívne kritéria. Každý člen musí dodržiavať presne definované štandardy poskytovaných realitných služieb.

 • Sme overení profesionáli

  Sme overení profesionáli

  Naše skúsenosti a vedomosti nepreveruje len trh. Pravidelne sa zúčastňujeme školení a našu profesionalitu preverujú podrobné testy NARKS, ako jedna z podmienok oficiálnej licencie pre realitné kancelárie.

 • Chránime našich klientov

  Chránime našich klientov

  Našu prácu vždy vykonávame kvalitne a poctivo, no súčasne pripúšťame, že neomylný nie je nikto. Preto našich klientov chránime po všetkých stránkach – kvalitným poistením v Allianz ako aj garančným fondom NARKS.

Spájame dobré s ešte lepším

 • Kvalitné služby

  Naším hlavným cieľom je kvalita - v ponuke nehnuteľností, aj v službách.

 • +
 • Inovatívny prístup

  K zdokonaleniu prezentácie nehnuteľnosti používame špičkové technológie.

 • =
 • Spokojný klient

  Našim klientom poskytujeme služby najvyššej kvality prevyšujúce ich očakávania.

Máte záujem o predaj? Pozrite si, ako u nás predávame nehnuteľnosti.

Máte záujem o kúpu? Prečítajte si, ako u nás prebieha celý proces.