Chcem kúpiťPrečo si vybrať THE CONCEPT

Nájdeme nehnuteľnosť

Chceme, aby ste našli svoje vysnívané bývanie a veríme, že nehnuteľnosti v našej ponuke práve takými miestami sú. Ak ste si však napriek tomu nevybrali, nájdeme iné – presne podľa vašich predstáv.

Pomôžeme s hypotékou

Vieme, že hľadanie nového bývania je veľkou zmenou. Chceme, aby ste to zvládli bez zbytočného stresu. Preto vám náš profesionálny hypotekárny špecialista pomôže zabezpečiť to najvýhodnejšie financovanie.

Pripravíme zmluvy

Náš právnik sa postará o kompletnú zmluvnú dokumentáciu a prípravu všetkých dokladov – od rezervačnej zmluvy až po zápis do katastra nehnuteľností. Je naším cieľom a záväzkom ochrániť Vás aj Vašu investíciu.

Kúpa s THE CONCEPT krok za krokom

01

Definovanie požiadaviek

Keďže naším hlavným je cieľom nájsť vám vysnívané bývanie, musíme v prvom rade Vaše sny a očakávania pochopiť. Na spoločnom stretnutí zanalyzujeme, o akú nehnuteľnosť máte záujem, aké sú vaše očakávania aj možnosti. 

02

Výber vhodných nehnuteľností

Na základe získaných informácii vyberieme z našej aktuálnej ponuky vhodné nehnuteľnosti a predstavíme vám ich. Ak nebude žiadna z nich vyhovovať Vašim požiadavkám, začneme hľadať iné vhodné nehnuteľnosti dostupné na trhu.

03

Obhliadky a kúpa

Zorganizujeme obhliadky Vami vybraných nehnuteľností. U tých, ktoré boli mimo portfólia ponúk THECONCEPT, Vám pomôžeme reálne zhodnotiť ich stav a ostatné parametre a samozrejme aj vyjednať tie najlepšie podmienky.

04

Financovanie

V spolupráci s naším hypotekárnym špecialistom Vám pomôžeme vybaviť najvýhodnejšie podmienky hypotekárneho úveru, správne nastavíme pomer vlastných zdrojov, úveru a doplnkového financovia z iných zdrojov.

05

Zloženie zálohy, podpis zmluvy a platba

Zabezpečíme zloženie rezervačnej zálohy a v spolupráci s naším právnikom pripravíme na podpis zmluvu o budúcej kúpnej zmluve a aj samotnú kúpnu zmluvu. 

06

Prevod vlastníctva

Pripravíme na podpis návrh na vklad do katastra a zaistíme, aby bolo vlastníctvo právoplatne zapísané. Pripravíme preberací protokol a odovzdáme Vám nehnuteľnosť. Pomôžeme s prepisom energii, internetu a trvalého pobytu.

07

Voliteľné: Návrh a realizácia interiéru

S nami bývate štýlovo po všetkých stránkach. V spolupráci s THE CONCEPT INTERIOR DESIGN Vám ponúkame možnosť prípravy návrhu interiéru, ako aj jeho realizácie na kľúč, vrátane výroby nábytku na mieru.

O akú nehnuteľnosť máte záujem?

Napíšte nám, akú nehnuteľnosť hľadáte, a naši makléri vás budú bezodkladne kontaktovať. Pomôžeme vám splniť sny o lepšom bývaní.