Chcem predaťPrečo si vybrať THE CONCEPT

Predávame za viac

Vďaka inovatívnemu prístupu k prezentácii dokážeme vašu nehnuteľnosť efektívne zhodnotiť a získať pre vás tú najlepšiu možnú cenu na trhu.

Predávame rýchlejšie

Kombinácia nových technológii, účinného marketingu a aktívneho prístupu je naším hlavným kľúčom k rýchlejšiemu predaju než je na trhu bežné.

Predávame profesionálne

Nie je dôležité, či predávate malý byt alebo vilu. Nadštandardné služby a servis majú garantované všetci naši klienti.

Predaj s THE CONCEPT krok za krokom

01

Analýza a stanovenie ceny

Celý proces začína pochopením Vašich očakávaní a požiadaviek. Následne analyzujeme nehnuteľnosť aj trh v danej lokalite a na základe všetkých dostupných informácií stanovíme cenu Vašej nehnuteľnosti.

02

Exkluzivita

Zmluva o exkluzivite pri predaji nehnuteľnosti je základným stavebným kameňom našej spolupráce. Je prejavom vzájomnej dôvery a umožní nám do prípravy a prezentácie nehnuteľnosti adekvátne investovať, aby sme dosiahli želaný výsledok.

03

Príprava prezentácie

Nehnuteľnosť plne pripravíme k prezentácii. Zabezpečíme upratanie, home staging - doplníme nábytok a dekorácie, ktoré priestory zútulnia a zvýraznia jej prednosti a výhody.

04

Tvorba fotografii, videa a virtuálnej prehliadky

Pripravíme profesionálne fotografie, virtuálnu prehliadku i videoprezentáciu. Všetky tieto média typy ukážu váš dom či byt v tom najlepšom svetle. Snažíme sa držať krok s inováciami a neustále prinášať na slovenský trh novinky, ktoré predovšetkým Vám pomôžu predať nehnuteľnosť lepšie. Preto využívame napríklad aj virtuálnu realitu a 3D skenovanie.

05

Propagácia ponuky

Pre každú nehnuteľnosť pripravíme inzerát aj efektívnu marketingovú podporu. Samozrejmosťou je propagácia na sociálnych sieťach, realitných portáloch a pomocou direct mailingových kampaní, či priama ponuka vybraným potenciálnym záujemcom z našej databázy.

06

Obhliadky a predaj

Záujemcov o kúpu nehnuteľnosti preveríme a zrealizujeme obhliadky. Naši makléri sú dokonale pripravení zvládnuť všetky otázky potenciálnych záujemcov. Vašu nehnuteľnosť profesionálne odprezentujeme a zabezpečíme predaj správnemu kupcovi.

07

Príprava zmlúv

Zabezpečíme zloženie rezervačnej zálohy a v spolupráci s naším právnikom sa postaráme o prípravu kompletnej zmluvnej dokumentácie – pripravíme k podpisu nielen zmluvu o budúcej kúpnej zmluve, ale i kúpnu zmluvu samotnú.


08

Prevod vlastníctva

Spolu so zmluvami pripravíme aj návrh na vklad do katastra nehnuteľností a zaistíme, aby bolo vlastníctvo korektne a právoplatne zapísané do listu vlastníctva. Pripravíme tiež preberací protokol a nehnuteľnosť novému vlastníkovi odovzdáme. Pomôžeme tiež s prepisom energií, internetu, či trvalého pobytu.

09

Darček

Na konci celého administratívneho kolotoča Vás obdarujeme malou pozornosťou ako vďaku za spoluprácu. 

10

Nový domov

Radi Vám pomôžeme s výberom ďalšieho bývania. V rámci THE CONCEPT HOME máme v ponuke niekoľko projektov, ktoré Vám poskytnú kvalitné bývanie presne podľa Vašich požiadaviek a potrieb. 

Presvedčte sa sami, že predávať s THE CONCEPT sa naozaj oplatí. Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie a radi vám povieme viac.

Akú cenu má moja nehnuteľnosť?

Vyplňte krátky formulár a my Vám vo veľmi krátkom čase radi poskytneme informácie o jej aktuálnej trhovej hodnote.