KVALITNÁ VIZUALIZÁCIA: Zrýchľuje predaj nových projektov

KVALITNÁ VIZUALIZÁCIA: Zrýchľuje predaj nových projektov
Michal DrobnýMichal Drobný 12.10.2018 Služby

V prípade, že sa dáva do ponuky existujúci dom, či byt,  je spôsob jeho prípravy k prezentácii jasný – upratať, opraviť, home staging, profi fotenie, video. Čo však v prípade, že je na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa ešte len stavia, či dokonca plánuje? Tu je dôležité odprezentovať projekt čo najrealistickejšie, aby mal klient čo najlepšiu predstavu o svojom budúcom bývaní. 

cam 02 FINAL

Mnoho realitných kancelárií sa vyberie aj v tomto prípade cestou najmenej namáhavou. V inzerátoch potom vidíme odfotenú prázdnu lúku, alebo rozostavanú stavbu. Je to pravdivé? Áno. Je to motivujúce? Určite nie.

V  THE CONCEPT REAL ESTATE máme úzku spoluprácu s niekoľkými developermi a úspešne sa nám darí realizovať predaj nových projektov hlavne vďaka vysoko profesionálnej prezentácii v podobe kvalitných vizualizácií, ktoré motivujú potenciálnych kupcov. Preto používame špičkovú technológiu prípravy vizualizácií, ktoré pôsobia až fotorealisticky. Navyše dokážu modelovať aj svetlo v rôznych hodinách, a preto vizualizácie pôsobia veľmi emotívne – kupujúci si dokážu sami seba predstaviť v danom priestore ešte skôr ako je nehnuteľnosť postavená.

E 5

Príprava takýchto vizualizácií je náročná, avšak nesmierne efektívna a je veľkou pomocou aj pre kupujúcich, ktorí si dokážu priestor nie len predstaviť, ale aj zariadiť podľa návrhov našich dizajnérov.

 

 Príklad vizualizácie od THE CONCEPT si môžete pozrieť napríklad v inzeráte: 

 

Páči sa Vám tento článok?
Povedzte o nej svojím priateľom.