PREZENTAČNÉ VIDEO: Prebudí emócie, nenahradí osobnú obhliadku

PREZENTAČNÉ VIDEO: Prebudí emócie, nenahradí osobnú obhliadku
Michal DrobnýMichal Drobný 05.12.2017 Služby

Napriek tomu, že video nie je v marketingu novou technológiou, v prípade slovenského realitného trhu je stále v plienkach. Dobré prezentačné videá sú skôr výnimkou než pravidlom.

Z času na čas sa v inzerátoch objavia tzv. maklérske videá, kde maklér pred kamerou prestavuje ponúkanú nehnuteľnosť a jej parametre. Tieto videá do veľkej miery nahrádzajú osobnú prehliadku, čo je však viac na škodu ako k úžitku. Obhliadka má byť realizovaná na mieste, aby klient cítil a vnímal energiu a atmosféru. A video prezentácia ho má povzbudiť, aby sa k tejto návšteve odhodlal.

V realitnej kancelárii THECONCEPT veríme, že si zaslúžite to najlepšie. Preto špičkové služby a špičkové videá patria medzi naše štandardné služby. Predo dávame v THECONCEPT prednosť štýlovým videám pred maklérskymi prezentáciami.

 

Takéto video vytvára v potenciálnych kupujúcich emocionálnu väzbu. Jeho úlohou je zaujať, vyvolať v divákovi túžbu a záujem o osobnú obhliadku.

Dokáže predstaviť a zachytiť nielen nehnuteľnosť, ale tiež jej okolie a jeho atmosféru. Je to dynamický formát, ktorý veľmi efektívne dopĺňa kvalitné  fotografie a podobne ako fotografie dvíha hodnotu nehnuteľnosti, ktorú sú kupujúci ochotní zaplatiť.

Podobne ako v prípade fotografií je potrebné nehnuteľnosť na nakrúcanie dokonale pripraviť, aby sa dosiahol želaný výsledok. Keďže v prípade videa tvorí veľkú časť produkcie točenie exteriéru, trvá jeho príprava podstatne dlhšie, ako fotenie. V snahe dosiahnuť maximálny výsledok, čakáme na ideálne počasie, a preto nakrúcanie videa trvá obvykle dva až tri dni. S prípravou a post-produkciou sa príprava takéhoto špičkového prezentačného videa vyšplhá na cca 1 týždeň.

V THECONCEPT sa vám snažíme poskytovať nielen špičkové služby, ale súčasne pracovať maximálne efektívne. Preto foto a video produkciu realizujeme v tom istom čase. Výsledkom sú fotografie a video, ktoré majú rovnaké nasvietenie, atmosféru a štýl.

Ani tým možnosti prezentácie nekončia. U veľkých projektoch je možné využiť aj prémiové formáty, ako je vonkajšia reklama, rozhlas, či televízia.

 

 

Páči sa Vám tento článok?
Povedzte o nej svojím priateľom.