Budúcnosť realít je hravá a plná technologických noviniek

Budúcnosť realít je hravá a plná technologických noviniek
Michal DrobnýMichal Drobný 07.05.2018 Realitný trh

Reality kráčajú dopredu míľovými krokmi. V THECONCEPT sa snažíme držať krok s najnovšími trendami. Snažíme sa realitný trh na Slovensku konečne rozhýbať a priniesť nové technológie, nové zážitky a celkom nový pohľad na obchodovanie s realitami.

Žijeme v dobe, kedy by profesionálne pripravené fotografie a video prezentácia mali byť samozrejmosťou. No nie je to tak. V THECONCEPT sa to snažíme zmeniť. Tieto možnosti však považujeme za štandard.
 
Okrem fotografií a videa, však dokážeme nehnuteľnosti odprezentovať  tiež formou 3D vizualizácií, virutálnych prehliadok a virtuálnej reality. Už dnes pripravujeme aj ďalšie unikátne novinky, ktoré sú v rámci Slovenska skutočným unikátom.

Jednou z takých je napríklad spojenie virtuálnej reality a 3D modelovania. Podobne ako v prípade virtuálnej reality sa s okuliarmi ocitnete priamo v priestore, no vďaka 3D modelovaniu budete môcť priestor aj priamo ovládať a meniť. Vyberiete farby stien, dlážku, dvere, vybavenie, nábytok a doplnky, aby ste už pred kúpou dokázali naplánovať svoj vysnívaný domov a prispôsobiť ho svojmu vkusu.

Tým však technologické inovácie v realitách nekončia. Zaujímavou novinkou, ktorá sa však na Slovensku objaví najskôr v horizonte 5 až 10 rokov, je napríklad realitný robot. Ten je v predávanej nehnuteľnosti prítomný 24 hodín denne, 7 dní v týždni – vždy pripravený zodpovedať na otázky o parametroch daného bývania. Do podrobností popíše konštrukciu, rozmery, technológiu výstavby. Nikdy však nenahradí makléra, ktorý okrem týchto informácií, dokáže poskytnúť ľudský pohľad.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás.

Páči sa Vám tento článok?
Povedzte o nej svojím priateľom.